Детская машинка-каталка (толокар) Орион "Ориоша" с клаксоном (коричневый) 198

  • Детская машинка-каталка (толокар) Орион "Ориоша" с клаксоном (коричневый) 198
Наличие:
Есть в наличии
Модель:
00026731
933 грн
Ещё нет оценки Написать отзыв


Дана модель призначена для дітей від 3 років. Машина виконана в яскравих кольорах, тому подобається як хлопчикам, так і дівчаткам. Кермо з клаксоном, так само за допомогою нього направляються два передніх колеса. Знімну ручку-спинку дуже зручно використовувати для перенесення машинки. Під сидінням передбачено місце для іграшок або будь-яких дрібниць.

Іграшка на колесах для катання дітей, довжина - 620 мм, ширина - 300 мм, висота - 480 мм, маса - 2,45 кг, висота сидіння - 245 мм, споживча упаковка - пакет з плівки ПВХ.

Іграшка має 4 колеса з декоративними ковпаками та складається з корпусу, на якому закріплюються кришка, сидіння і спинка. Сидіння відкидається, під сидінням є вантажний відсік. На корпус іграшки, ззаду спинки, закріплюється запасне колесо. Машинка двовісна, задня пара коліс на осі закріплюється на корпусі, а передня пара встановлюється на рульову колонку і за допомогою керма повертається навколо вертикальної осі. На передній і задній частинах корпусу встановлені упори для запобігання перекидання.

Машинка має кермо з механічним сигналом.

Максимально допустиме навантаження - 30 кг.

Розміри / габарити
- Довжина (см):62 см
- Ширина (см):30 см
- Висота (см):48 см

Розмір упаковки:62 см × 30 см × 48 см
Упаковка:ПВХ пакет
Вік:від 3 років

Поделиться в соц. сетях:

Свойства
Страна производитель Китай
Написать отзыв